YAZ ve ERKEK GİYİM KUŞAMI HAKKINDA UFAK TÜYOLAR

Bu birlikte ele aldığımız ilk konu… Giriş falan yapmadan direkt sadede geliyorum! Konumuz aylardır beklediğimiz yazın gelişi ve erkeklerimizin kıyafetleri:) Biz kızlar bu konuda az çok kurtarıyoruz. Bir elbise, bir etek, bir şort bizi çoğu zaman kurtarıyor. Fakat bu erkekler tutturamıyor malesef yazlık olayını kolay kolay…

İlk büyük hata “bermuda pantolon” diye adlandırılan garip, anlamsız, yersiz bir alt giysisi:) Pantolon değil ama şort olmaktan da çekiniyor sanki o ne arkadaş! Aman diyeyim almayın bile elinize onu. Şort giyin adam gibi şöyle diz boyunda yahu neyinize yetmiyor:) Üstüne de güzel bir t-shirt çektik mi süper outfit oluverdi işteeee:)

İkinci büyük hata “yarım kollu gömlek”! Hemen atlamayın her türlüsünden bahsetmiyorum tabii. Hani şu bol bol, dirsekte biten, bir de üstüne ütü izi barındıran “şey”… Lütfen yapmayın:)

Bir büyük hata da şehir içinde giyilen “flip flop” diye tabir ettiğimiz parmak arası terlikler! Yapmayın beyefendiler, hiç yakışır mı olur mu yahuu?! Siz malesef parmak arası terliği ancak plajda, havuzda, denizde ya da en fazla tatil beldelerinde giyebilirsiniz.

Bakın aşağıdaki fotoğraflarda Zac Efron’un yapmaya çalıştığı tarz(!) ne kadar itici, eğreti, bi olmamış… Halbuki sonrasındaki tekne çocuğumuzda hiç dikkatimizi bile çekmiyor çünkü o terliklerin tam yeri tam zamanı! Benden söylemesi valla arkadaşlar uyan uyar, uymayanlar bizimle değilsiniz! 🙂

Reklamlar
%d blogcu bunu beğendi: